Pompa ciepła Legionowo

Pompy ciepła Legionowo – postaw na efektywne grzanie

Jeżeli poszukujesz ekologicznego rozwiązania tj. pompy ciepła Legionowo, które pozwoli ci zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, pompa ciepła to aktualnie najlepsza opcja. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i montażu pomp ciepła, i mamy dla Ciebie świetną ofertę. Współpracujemy z renomowanymi producentami urządzeń grzewczych NIBE i Vaillant, którzy zyskali popularność i są znani jako twórcy najbardziej wydajnych systemów pomp ciepła. Do współpracy zapraszamy klientów z Legionowa i okolic. Siedziba naszej firmy znajduje się w Skrzeszewie, jednak działamy także na terenie innych miejscowości.

Jakie pompy ciepła możemy Ci zaoferować?

W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła gruntowe i powietrzne. Są to najczęściej wybierane urządzenia, które mogą działać przez cały rok i umożliwiają pobór energii ze środowiska nawet w 75%. Takie rozwiązanie to najlepszy sposób na oszczędności i uniezależnienie się od sieci energetycznej. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, którym zależy na innowacyjnych systemach ogrzewania i zredukowaniu kosztów.

 

Zajmujemy się dystrybucją i montażem pomp ciepła gruntowych, które pobierają energię odnawialną z ziemi i przekształcają ją w ciepło do ogrzewania budynku. Pompy powietrzne pobierają powietrze z otoczenia i ogrzewają je, a następnie to ogrzane powietrze służy do zapewniania ciepła w domu. Nasze pompy świetnie współgrają z innymi ekologicznymi rozwiązaniami, takimi jak panele fotowoltaiczne. Doświadczeni specjaliści oferują profesjonalny montaż instalacji na podstawie wcześniej przygotowanego i uzgodnionego projektu.

Fachowe doradztwo na każdym etapie

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, jak działają pompy ciepła i służymy radą wszystkim zainteresowanym. Oferujemy pomoc w zakresie wyboru najbardziej wydajnego urządzenia do indywidualnych warunków. Proponujemy nie tylko odpowiednią moc pompy ciepła, ale też wykonujemy wszelkie pomiary, mające na celu ustalenie najlepszej lokalizacji dla urządzenia tak, aby mogło działać z jak największą wydajnością.

 

Chętnie pomożemy także w uzyskaniu dotacji na instalacje. Aktualnie działa kilka programów rządowych oraz programy lokalne, umożliwiające uzyskanie dofinansowania do systemów korzystających z odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy do współpracy gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa z Legionowa i okolic. Zapewniamy konkurencyjne ceny i dobre warunki współpracy