Pompy ciepła Piaseczno – wybierz ekologię i efektywność energetyczną

Pompy ciepła Piaseczno  to najbardziej wydajne i najbardziej ekologiczne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie ciepła pozyskanego ze środowiska. Urządzenia pobierają energię z otoczenia i przekształcają ją w ciepło, które może służyć do ogrzewania budynku oraz wody. Pompy ciepła coraz częściej wybierane są zarówno przez gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorstwa, którym zależy na zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie.

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą profesjonalnych pomp ciepła, oferując jednocześnie profesjonalny montaż urządzeń. Nasza siedziba znajduje się w Skrzeszewie, jednak oferujemy pompy ciepła także mieszkańcom Piaseczna i okolic.

Wysokiej jakości pompy ciepła

Oferujemy wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów NIBE i Vaillant, którzy zdobyli popularność, tworząc wydajne i trwałe pompy ciepła gruntowe i powietrzne.

Gruntowe pompy ciepła

Jest to ekologiczny system pobierający energię z  gruntu i przekształcający ją w ciepło służące do ogrzewania budynku i wody. Pompa świetnie współgra z ogrzewaniem podłogowym i może służyć jako samodzielne źródło pozyskiwania ciepła.

 

gruntowe pompy ciepła Piaseczno

Powietrzne pompy ciepła

Oferujemy także pompy powietrzne, które, jak sama nazwa wskazuje, pobierają powietrze z otoczenia i ogrzewają je. Następnie ogrzane powietrze wykorzystywane jest do ogrzewania budynku i wody. Pompa powietrzna jest kompatybilna z panelami fotowoltaicznymi i systemami wentylacji, dzięki czemu ułatwia uzyskanie niezależności energetycznej.

 

 

powietrzne pompy ciepła Piaseczno

Pompy ciepła Piaseczno – Poznaj naszą ofertę

 

Zajmujemy się dystrybucją pomp ciepła renomowanych producentów, jednak nasze usługi nie kończą się na tym etapie. Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć także na:

  • fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pompy ciepła;
  • profesjonalny montaż urządzeń grzewczych;
  • pomoc w uzyskaniu dotacji na wykonanie instalacji;
  • sprzedaż i instalację rekuperacji;
  • wykonanie odwiertów do gruntowej pompy ciepła.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które chcą czerpać korzyści z odnawialnych źródeł energii. Działamy między innymi na terenie Piaseczna i okolic, i zachęcamy wszystkie osoby z danej miejscowości, które są zainteresowane profesjonalnym montażem pompy ciepła, do kontaktu z naszą firmą. Na rynku działamu już od dłuższego czasu i zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy