Rozalin

Realizacja Pompy Ciepła w Rozalinie – Połączenie Nowoczesności z Ekologią

W Rozalinie, zlokalizowanym w województwie mazowieckim, zespół Ekopompaciepła.pl miał przyjemność zrealizować jeden ze swoich flagowych projektów Pompa ciepła Nadarzyn – instalację powietrznej pompy ciepła NIBE SPLIT AMS 10-6 w połączeniu z BA-SVM 10-200.

Potrzeby Klienta i Indywidualne Podejście

Naszym celem było stworzenie systemu ogrzewania, który zapewni komfort cieplny przez cały rok, ale  również także będzie ekonomiczny i ekologiczny. Klient, poszukujący rozwiązania dopasowanego do swoich specyficznych potrzeb, wybrał naszą firmę ze względu na nasze doświadczenie i indywidualne podejście oraz zaufanie do marki NIBE.

Technologia i Wykonanie

Wybraliśmy model NIBE SPLIT AMS 10-6 ze względu na jego wysoką efektywność, niezawodność oraz łatwość integracji z istniejącymi systemami domowymi. Projekt obejmował również montaż zbiornika buforowego BA-SVM 10-200, zapewniającego optymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Korzyści dla Klienta – Pompa ciepła Nadarzyn

Instalacja pompy ciepła NIBE w Rozalinie to nie tylko oszczędność kosztów ogrzewania, ale również znacząca redukcja emisji CO2. Klient zyskuje system, który jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu

Realizacja w Rozalinie jest doskonałym przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie rozwiązań, które łączą nowoczesną technologię z troską o środowisko. Zapraszamy do kontaktu z Ekopompaciepła.pl, aby poznać więcej szczegółów naszej oferty i skorzystać z naszych usług.