Pompy ciepła Radom

Powietrzne Pompy ciepła Radom – efektywne i ekonomiczne

Każda osoba decydująca się na montaż np. powietrzne pompy ciepła radom chce, aby urządzenie było jak najbardziej wydajne. Pomimo względów ekologicznych, większość osób stawia na odnawialne źródła energii, przede wszystkim licząc na spore oszczędności na rachunkach, dlatego dobór urządzenia o odpowiedniej mocy jest tak ważny. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się dystrybucją pomp ciepła popularnych producentów, takich jak NIBE i Vaillant. Firmy te znane są z tego, że tworzą pompy wyróżniające się wysoką jakością i trwałością Zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia zainteresowanych montażem pompy ciepła o kontakt z naszą firmą.

Jakie powietrzne pompy ciepła oferujemy?

Współpracujemy ze znanymi producentami pomp ciepła, którzy dostarczają nam pompy powietrzne ale i gruntowe.  Pompy ciepła powietrzne działają na zasadzie poboru powietrza z otoczenia i ogrzewania go, a następnie transportują ciepłe powietrze do ogrzewania budynku. Te drugie natomiast pozyskują energię z ziemi i przekształcają ją w ciepło do ogrzewania domu i wody użytkowej. Oferowane przez nas urządzenia są kompatybilne z innymi systemami energii odnawialnej, takimi jak panele fotowoltaiczne, a także z systemami ogrzewania podłogowego. Pompy są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu nie trzeba praktycznie nic robić, aby czerpać ciepło ze środowiska.

Dlaczego współpraca z nami to dobre rozwiązanie?

W ramach naszych usług nie tylko udostępniamy wysokiej jakości urządzenia, ale też oferujemy kompleksowy montaż pomp ciepła, począwszy od stworzenia projektu, przez dokonanie wymaganych pomiarów, aż po instalację systemu. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniej mocy i rodzaju urządzenia.

Pompy ciepła to dość duża inwestycja, na szczęście istnieje sporo programów rządowych i lokalnych, dających szansę na uzyskanie dofinansowania do zakupu i instalacji pomp. Jeżeli nie wiesz, jak otrzymać dotację, zgłoś się do nas, chętnie pomożemy Ci w wypełnieniu wszelkich formalności.

Dodatkowo w zakres naszych usług wchodzi:

  • sprzedaż i montaż fotowoltaiki;
  • wykonywanie odwiertów do gruntowych pomp ciepła;
  • sprzedaż i instalacja rekuperacji.

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych i firm, które chcą zacząć czerpać ciepło ze środowiska. Zapewniamy pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Nasza firma znajduje się w Skrzeszewie, jednak pompy ciepła montujemy także na terenie Radomia i okolic. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby wykonać trwałą i wydajną instalację grzewczą.


Nasze Realizacje