Pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki – sprzedaż i montaż pomp ciepła dla klientów prywatnych i firmowych

Pompa ciepła to ekologiczne urządzenie grzewcze, które działa na zasadzie pobierania energii ze środowiska (gruntu, powietrza, wody) i przekształcania jej w ciepło, które zostaje oddane do ogrzewania budynku i wody. Wysokiej jakości pompy ciepła są w stanie pozyskać nawet 75% energii z zewnątrz, co pozwala na uzyskanie darmowego ogrzewania i zaoszczędzenie na rachunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła renomowanych producentów osoby z Grodziska Mazowieckiego i okolic. Oferujemy także profesjonalny montaż i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Nasza siedziba znajduje się Skrzeszewie, jednak wykonujemy instalacje także na terenie innych miejscowości w kraju.

Pompy ciepła powietrzne

W naszej ofercie znajdziesz powietrzne pompy ciepła renomowanych producentów, takich jak Vaillant i Nibe, którzy uznawani są za twórców jednych z najlepszych i najbardziej wydajnych urządzeń. Powietrzne pompy ciepła pobierają powietrze z zewnątrz i ogrzewają je, a następnie uzyskane ciepło oddają do ogrzania całego budynku. Ten typ pomp ciepła chętnie wybierany jest zarówno przez prywatne gospodarstwa domowe, jak i przez firmy do ogrzewania zakładów przemysłowych czy magazynów.

Gruntowe pompy ciepła

Pompa ciepła gruntowa pobiera energię z ziemi i przekształca ją w ciepło służące do ogrzewania domu lub innego budynku. Nasze pompy świetnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym i zapewniają ciepło przez cały rok.

 

pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki

Pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki – co możemy Ci zaoferować?

Nasza firma od lat zajmuje się dystrybucją profesjonalnych ekologicznych urządzeń grzewczych znanych producentów. Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko do sprzedaży, oferujemy również:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej pompy ciepła;
  • kompleksowy montaż pompy ciepła w wybranej lokalizacji;
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania na zakup i montaż instalacji;
  • sprzedaż i instalację rekuperacji;
  • wykonywanie odwiertów do gruntowych pomp ciepła.

Ze względu na doskonałą znajomość branży, możemy zapewnić pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny sprzedaży jednych z najlepszych dostępnych  na rynku pomp ciepła. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów prywatnych i firmowych z Grodziska Mazowieckiego i okolic. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby wykonana instalacja była wydajna i w pełni spełniała swoje zadanie.