Pompy ciepła Błonie

Pompy ciepła Błonie – efektywne ogrzewanie małymi kosztami

Zmiany klimatu sprawiają, że coraz więcej osób stawia na ekologiczne rozwiązania, takie jak pompy ciepła Błonie. Jest to bardzo dobra opcja także dla osób, którym zależy na czerpaniu darmowego ciepła z otoczenia i osiągnięciu niezależności energetycznej. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła renomowanych producentów, którzy zasłynęli tym, że tworzą trwały i wydajny sprzęt.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która od lat zajmuje się dystrybucją i montażem pomp ciepła. Korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na pełen profesjonalizm w działaniu i fachowe doradztwo w zakresie uzyskania dofinansowania na inwestycję. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowany pompą ciepła z miejscowości Błonie. Nasza firma znajduje się w Skrzeszewie, ale wykonujemy instalacje także w innych miejscowościach.

Poznaj nasze pompy ciepła 

Współpracujemy z producentami pomp ciepła NIBE i Vaillant. Zajmujemy się sprzedażą pomp gruntowych, czyli takich, które pobierają energię z ziemi i przekształcają ją w ciepło służące do ogrzewania domu i wody użytkowej. U nas możesz kupić także pompę ciepła powietrzną, pobierającą powietrze z otoczenia i ogrzewającą je. Następnie ogrzane powietrze jest wykorzystywane do ogrzewania budynku i wody. Nasze pompy świetnie współpracują z panelami fotowoltaicznymi i są intuicyjne w obsłudze. Można z nich korzystać przez cały rok, czerpiąc jak najwięcej korzyści z odnawialnych źródeł energii.

Co oprócz pomp ciepła możemy Ci zaoferować? 

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do sprzedaży pomp ciepła. Oferujemy także profesjonalny montaż instalacji, od stworzenia projektu, przez przeprowadzenie odpowiednich pomiarów, po dokładne wykonanie instalacji wraz z wywierceniem odwiertów do pompy gruntowej. Służymy fachową radą w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia oraz uzyskania dofinansowania na pompę ciepła i fotowoltaikę. Nasza firma zajmuje się także sprzedażą oraz montażem instalacji fotowoltaicznych.

Pompy ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które zbiera coraz większą liczbę zwolenników. Nasza firma od lat zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła dla klientów z miejscowości Błonie i okolic. Wykonujemy instalacje zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które stawiają na ekologię, a przy tym liczą na oszczędności na ogrzewaniu. Z naszej strony zapewniamy wysokiej jakości usługi i gwarantujemy pełne wsparcie od  momentu rozpoczęcia do współpracy.